YouTube kanalıma yeni videolar yükledim, izlemek için tıklayabilirsin

Birlikte Kitap okuyalım mı?

kitap okuyalim

Geçtiğimiz sene E-Mektup etkinliği başlatmış mail listeme katılan herkese 90 gün boyunca her gün mail yani e-mektup yazacağım demiştim. Kovid olana kadar yani 70 gün kadar epey güzel giden bir seri olmuştu. Bu etkinliğin oluşması ve gerçekleşmesi için çok mutlu ve huzurluyum. Yine benzer hislerle o etkinlikten geriye kalan whatsapp grubundaki arkadaşlarla bu kararı aldık. Tek bir kitabı hepimiz okuyalım değil de, kim ne okuyorsa okusun sonra bir zoom toplantısında sohbet edelim işin özü.

Nasıl katılabilirsin?

Günümüz yaşam hızı arş. Bu tarz istek ve dürtülerin altında zamanın yavaşlaması var, en azından ben buna inanıyorum. Birlikte okumak, okuma isteğimizi ve birden çok kitap ve olay hakkında bilgimiz olmasını tetikleyecek. Ve bilgi her şeydir. Nasıl katılabilirsin kısmını çok düşünmedim. Whatsapp grubuna dahil ederek ilerlemek daha hızlı ama herkes istemeyebilir bunu o yüzden iyi fikirleriniz varsa bekliyorum yoksa da aşağı bırakacağım mail listesine katılmanızı isteyeceğim (bu liste sadece kitap okuma grubu içindir, daha önceden e-posta kaydınız varsa da yeniden katılmanız gerekmektedir ). Yani özetle mail listesine katılın.

Ne okuyorsun?

Mail üzerinden yine haberleşeceğiz ama yukarıdaki forma ne okuduğunu yazar- kitap adı şeklinde yazarsan ilk mailimde kimler neler okuyor kısmını görebiliriz bence. Ne okuduğumuzun çok önemi yok önemli kısım okuyor olmamız. Umarım ki katılır ve kitapsever arkadaşlarınıza da paylaşırsınız. Paylaştıkça çoğalması dileğiyle.
Sevgiler!

Daha Fazla İçerik
dijital-minimalizm
Dijital Minimalizm