YouTube kanalıma yeni videolar yükledim, izlemek için tıklayabilirsin
SEY10503 1

E-Mektup

Uzun zamandır ard arda devam edecek bir fikir arıyordum. Bu süreç hem bana hem de içinde olmak isteyen herkese katkı vermeliydi. Ve karar verdim.

Toplamda 90 gün, başlangıçta 30 gün boyunca her sabah 8’de size bir tane mail atmak istiyorum. Peki ya neden?

Her sabah işe gitmek için 06:20’de uyanıyorum. Bu süreyi 6’ya çekip o arada tüm bu bahsettiğim devamlılığı gösterip, tasarım becerimi, istikrarla bir şeyi sürdürmeyi ve iletişimde kalmayı denemek istiyorum. İlk periyotta 30 gün boyunca, toplamda da yani devam edeceğim 3 aylık bir süreç olmasını düşünüyorum.

Rutinlerin sıkıcı değil öğretici olduğunu beraber paylaşmayı çok isterim. Göndereceğim mail içeriği bilgi ve meraklarım üzerine sohbet ve sorgu içerecek. Neyse o günün dürtüsü beraber üzerine gidip, bir yönlenim hedefliyorum.

Yapmanız gereken aşağıya eklediğim forma ad ve mail adresinizi yazmak, 04.01.2021 tarihinde sabah 08:00‘de görüşmek üzere. 🙂

Not: Fikir hoşunuza gitti ve katıldıysanız, sevebileceğini düşündüğünüz arkadaşlarınızla paylaşmanız aşırı mutlu eder. Direkt bu sayfayı da paylaşabilirsiniz.

 1. Selamlar,
  Bu fikir çok hoşuma gitti.
  İlk maili sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂

 2. Merhaba,sayfanızı yeni keşfettim.Biraz geç kaldım ama bundan sonra her sabah görüşmek üzere.Sevgiler.

 3. 8 Yıldır Tracking yapıyorum bikaç gurup ve kulüple videolarını izledim çok iyi hep yapmak istediğim şeydi ama senin bakış açın daha güzel çekimlerini çok beğeniyorum. Beraber bir kamp yürüyüş yapma dileği ile Çorlu da ikamet ediyor sıklıkla yakuplu köyüne geliyorum.Bir arkadaşımın orda bağ evi var ahşaptan seninde sevdiğin gibi tanıştırmak isterim arkadaşımla orda fotoğraf çekimleri video çekimleri yapıyoruz hem tanışmak hemde senden fikir almak isterim .Başarılarının devamını diliyorum hoşçakal

  0555 560 62 59 görüşmek üzere

 4. Dijital değil ama postcrossing yapmış mıydınız? Bir dönem yapıp, dünyanın dört bir yanında 41 kart almış oldum. Pandemiden sonra devam edeceğim. O renkli paylaşımların keyfi çok başka 🙂

   1. postcrossing.com adresinde sisteme kayıtlı insanlar arasında kartpostal gönderimi işin özeti.
    Sık sık PTT’ye gitmeyi gerektiriyor. Pulların orijinalliği, değişik kartpostallar almak, gelen kartların heyecanı, kim ne yazmış merakı..
    bununla ilgili bir yazı yazmıştım (https://oteberil.blogspot.com/2020/07/postcrossingcilik.html)
    Şimdilik postcrossing yapmayı durdurdum, pandeminin hafiflemesini bekliyorum 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir