YouTube kanalıma yeni videolar yükledim, izlemek için tıklayabilirsin
SD701637 scaled

Reklam ve İşbirliği

Merhaba ben Seyfi, YouTube kanalımda bir video başlar gibi blogda yazmak garip doğrusu! 3 yıla yakın YouTube‘da içerik üretiyorum. Ta buralara kadar geldiysen biliyorsundur ama adet yerini bulsun; kamp videoları, yüksek irtifa tırmanışları, gezi & seyahat videoları ve minimalizm genel başlığı altında, köyde yaşam, ahşap ev yapımı ve doğaya dönüş konularında videolar üretiyor, blog yazıyorum. Aşağıya çalışmalarımı ve çalışabileceğimiz başlıkları ekliyor, listede olmasa da herhangi bir başka çalışma için değerlendirme yapabileceğimi belirtmek isterim.
Sevgiyle..

Çalışma Alanları

Ürün değerlendirme yazısı

Kaft, Fujifilm, Canon Türkiye (aktif) markalarının gönderilerini inceleyip, değerlendirme videoları ve yazıları oluşturdum. Kamp ekipmanlarını bir kamp videosu içerisinde videoya ekleyebilir, görsel ve yazılı olarak içerik sağlayabilirim.

Sosyal medya tanıtımları

Fotoğraf, video ve reklam kampanya fikirleri üretebilir ve bunları sosyal medya hesaplarımda yayınlayabilirim.

Video Edit & Fotoğraf Çekimi

Diğer sponsorluklar

Web işbirlikleri haricinde etkinliklerimde, kamplarımda, seyahatlerimde, tırmanışlarımda çeşitli sponsorluk ilişkileri ve işbirlikleri kurabiliriz. Bu şekilde bir çalışma yapılması halinde bahsetme ve paylaşım şekillerini karşılıklı değerlendirebiliriz.

Hayvanlardan elde edilen veya hayvansal ürünler içeren, doğaya ve insana zararlı içerikler barındıran, edinilmesinde çevreye zarar veren, kullanışlı olmayan ürün veya hizmetlerin reklam ve tanıtımlarını gerçekleştirmiyorum.
Doğa dostu, sağlıklı ürün, hizmet ve markalar her zaman önceliklidir.

İş Geçmişi

svg%3E

Emre Durmuş

Türkiye Turu ve Venezuela video serisi kurgu & edit.

svg%3E

Saturday Hobby

Grafik, sosyal medya ve reklam yönetimi. 3 yıl (2019-2022) aktif olarak çalıştım.

İletişim için tıklayın.